ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

Vaikų elektromobilių lenktynės "Palanga 2015"

2015 vaiku lenktynes
Gegužės 8 d. startuosiančių pirmųjų Lietuvoje elektromobilių lenktynių "Pasikrauk su Energijos tiekimu: Vilnius-Palanga" organizatoriai, kartu su Susisiekimo ministerija, Lietuvos kelių direkcija ir Palangos savivaldybe paruošė siurprizą patiems jauniausiems Lietuvos eismo dalyviams. Belaukdami didžiųjų lenktynių finišo Palangoje, J.Basanavičiaus gatvėje, 4-10 metų berniukai ir mergaitės specialiai įrengtoje "drag" ir slalomo lenktynių trasose varžysis dėl geriausio vaikiško elektromobilio vairuotojo titulo.

 
Renginio vieta:
J.Basanavičiaus g. ir Meilės alėjos sankirta prie Palangos tilto

 
Preliminari renginio programa:

17:00-17:30 Iš anksto užsiregistravusių dalyvių registracija, starto numerių atsiėmimas
17:30-17:45 Dalyvių registracija į laisvas vietas (jeigu užsiregistravę dalyviai neatvyko iki 17:30)
17:45-17:50 Renginio atidarymas
17:50-17:55 Instruktažas "Mikro Drag" ir "Mini Drag PRO" klasių dalyviams
17:55-18:10 "Mikro Drag" klasės 10 važiavimu poromis (po vieną įskaitinį važiavimą)
18:10-18:15 Pertraukėlė, pasiruošimas "Mini Drag PRO" klasės kvalifikacijai
18:15-18:20 "Mini Drag PRO" klasės 1 kvalifikacinis važiavimas
18:20-18:25 "Mini Drag PRO" klasės 2 kvalifikacinis važiavimas
18:25-18:35 Pertraukėle ir trasos perdarymas į slalomo trasą
18:35-18:40 Slalomo instruktažas
18:40-18:50 Slalomo važiavimai 10 porų (po vieną įskaitinį važiavimą)
18:50-18:55 Pertraukėle trasai perdaryti į Drag trasą
18:55-19:10 "Mini Drag Pro" klasės atkrintamieji važiavimai ir finalai
19:10-19:30 Rezultatų suvedimas, pasiruošimas apdovanojimams, pramogos su žiūrovais
19:30- Apdovanojimai

 
"Daug kas dabartinę vairuotojų kartą vadina prarastąja. Sakoma, kad eismo dalyviai neturi pakankamai gerų įgūdžių, nemažai jų linkę pažeisti taisykles. Gal ir nesutikčiau visu 100% procentų su šiais teiginiais, tačiau dabar mes turime auksinę galimybę išugdyti visiškai naujoviškus vairuotojus. Vaikams, elektromobiliais lenktyniausiantiems Palangoje, likimas lėmė gimti automobilizmo revoliucijos, perėjimo prie elektros variklių laikotarpiu. Jei nuo pat mažumės šiems piliečiams sugebėsime įdiegti teisingą supratimą apie vairavimą, saugaus greičio pojūtį, pagarbą kitiems eismo dalyviams, situacija mūsų keliuose netrukus visiškai pasikeis. Juo labiau, kad ir patys elektromobiliai neprovokuoja važiuoti greitai, o skatina energiją naudoti taupiai",- deklaruodamas paramą pirmosioms Lietuvoje elektromobilių lenktynėms ir jas vainikuosiančioms vaikų varžyboms kalbėjo Susisiekimo Ministras Rimantas Sinkevičius.

Jau šiandien visi jaunieji pilotai galės susipažinti su taisyklėmis ir pradėti registraciją į lenktynes specialiai sukurtame interneto tinklalapyje www.minidrag.lt. Tik 40 anksčiausiai užsiregistravusių išvairuos organizatorių parengtus vienodus elektromobilius į trasą Palangoje. Tačiau į gegužės 8 d. nuo 17.00 iki 20.00 vyksiančias elektromobilių lenktynes kviečiami ir pavėlavusieji pateikti paraiškas – visi atvykę galės dalyvauti saugaus eismo konkursuose ir viktorinose, o tėveliai pasivaržyti specialioje "Formulės 1" mechanikų rungtyje. Beje, 18 metrų ilgio "drag" trasoje varžysis ir "profesionalai". Renginio kulminacija taps vaikų ir tevelių patobulintais elektromobiliais "Mini Drag Pro" kategorijoje. Saugumo sumetimais jų greitis ribojamas iki 12 km/h, todėl nugalėtoją čia lems greita reakcija ir sugebėjimas neviršyti nustatyto greičio.

Vaikų lenktynėse bus naudojama profesionali laiko matavimo įranga, dirbs autosporto klubo "Žaibelis" teisėjai ir saugos specialistai. Mažųjų lenktynių nugalėtojai bus apdovanoti taurėmis, visi dalyviai gaus atminimo dovanas. Su saugiu važiavimu ir elgesiu kelyje mažuosius supažindins daugiametę patirtį turintys efektyvaus vairavimo instruktoriai, klubinio automobilių sporto specialistai iš autosporto klubo "Žaibelis". Apie ateities elektromobilius papasakos oficialių automobilių importuotojų atstovai. Apie pavojus, jau dabar jauniesiems eismo dalyviams gresiančius kelyje, kalbės Lietuvos kelių policijos atstovai.

 
Papildoma renginio informacija:

 

vaiku lenktynes 2015 550
 
2019_Minidrag_sonas_Upninkai_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 27 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis