ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

Klaipėdoje elektromobilių lenktynės vaikams

2016 minidrag klaipedaGegužės 7-ąją Centriniame Klaipėdos terminale (Baltijos pr. 40) startuos išskirtinis renginys – DFDS vaikų elektromobilių lenktynės. DFDS ir renginio globėjai - Susisiekimo ministerija, Lietuvos automobilių kelių direkcija, „Automagistralė“ ir „Klaipėdos regiono keliai“ -dovanoja puikią šventę patiems jauniausiems šalies eismo dalyviams, kuri ir vainikuos elektromobilių lenktynių „Vilnius-Palanga“ programą.

Šios neeilinės šventės rengėjai į uostamiestį iš visos šalies kviečia 4-10 metų berniukus ir mergaites, kurie specialiai įrengtoje „drag“ ir slalomo lenktynių trasose susikaus dėl geriausio vaikiško elektromobilio vairuotojo titulo.

„Vaikų lenktynės elektromobiliais jau antrą kartą pamečiui šiame renginyje randa vietos neatsitiktinai, - sako vienas elektromobilių maratono rengėjų, VšĮ „Autoeventus“ direktorius Darius Grinbergas. – Būtent jiems, dalis kurių galbūt pirmą kartą uostamiestyje išbandys vaikišką elektromobiliuką, priklauso ateitis ir jie, žinoma, vairuos pažangiausią netolimos ateities transportą – elektromobilius. Jei bendromis pastangomis mes visi nuo pat mažumės sugebėsime vaikams įdiegti teisingą sampratą apie vairavimo subtilybes, saugaus greičio pojūtį, pagarbą kitiems eismo dalyviams, greitai keisis ir situacija mūsų keliuose. Juolab, kad būtent elektromobiliai neprovokuoja važiuoti greitai, o skatina ekonomiškai naudoti visus energijos resursus“.

Šias vertybes propaguoja ir vaikų lenktynių pagrindinis partneris DFDS. Ekonomiškos kelionės, išnaudojant keltų teikiamus privalumus, padeda taupyti tiek laiką, tiek šeimos biudžetą, o bene svarbiausia, kad keltuose šeimos su vaikais gali laisvai mėgautis kelionės malonumais bent trumpam pamiršę intensyvaus eismo greitkelius ir juose tykančius pavojus.

Ko reikia norintiems išbandyti jėgas šioje mažųjų greičio fiestoje? Labai nedaug – kuo geriau susipažinti su būsimųjų varžybų taisyklėmis ir registruotis į šias lenktynes. Registracijos formą galima surasti čia.

Neatidėlioti registracijos į vaikų lenktynes labai svarbu dar ir todėl, kad dalyvių skaičius visose trijose klasėse ribotas („Mikro Drag“ – 30, „Slalom“ – 30, „Mini Drag PRO“ – 16), o pirmenybę organizatoriai teiks anksčiausiai užsiregistravusiems.

Lenktynių techniką – elektromobiliukus – vaikams pateiks renginio organizatoriai, o „Mini Drag PRO“ klasės dalyviai varžysis su savo atsivežta technika.

Vaikai rungsis kompaktiškoje 60 pėdų (18,288 metro), žiūrovams ir varžovams gerai matomoje distancijoje, o patekę į lenktynių finalą startuos irgi poromis, suskirstytomis pagal atrankos varžybose pasiektus rezultatus.

Vaikų lenktynėse Klaipėdoje bus naudojama profesionali laiko matavimo įranga, dirbs automobilių sporto klubo „Žaibelis“ teisėjai ir saugos specialistai. Mažiesiems automobilistams gerų ir saugių startų palinkės ir elektromobilių lenktynių „Įsikrauk su Energijos tiekimu: Vilnius – Palanga su Nissan Leaf“ dalyviai.

Su saugiu važiavimu ir elgesiu kelyje mažuosius supažindins ilgametę patirtį turintys efektyvaus vairavimo instruktoriai, „Žaibelio“ klubo automobilių sporto specialistai.

DFDS vaikų elektromobilių lenktynės Centriniame Klaipėdos terminale prasidės gegužės 7 d. 11 val.

Mažieji lenktynių nugalėtojai bus apdovanoti taurėmis, o visi dalyviai – atminimo medaliais ir DFDS dovanėlėmis.

 

Spausk čia >>> DFDS vaikų elektromobilių lenktynių rezultatai 

  

 
2019_Minidrag_sonas_Upninkai_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 31 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis