ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

MINI DRAG 2016 - Jonava

2016 minidrag jonava
Rugsėjo 3 d. 12:30 Joninių slėnyje "Už saugią Jonavą" renginio metu vyks tradiciniu tapęs renginys vaikams – lenktynės vaikiškais elektromobiliais "MINI DRAG 2016 - Jonava", kuris Jonavos mieste startuos jau ketvirtą kartą.
 
Lenktynių vieta: Jonavos miesto centrinio stadiono krepšinio aikštelė, įėjimas nuo Joninių slėnio pusės.
 
Lenktynėse kviečiami dalyvauti berniukai ir mergaitės iki 10 metų amžiaus, kurie specialiai įrengtose "drag" ir slalomo lenktynių trasose varžysis dėl geriausio vaikiško elektromobilio vairuotojo titulo,o varžybų globėjas susisiekimo ministras R. Sinkevičiaus apdovanos ir greičiausios reakcijos lenktynininką. Nei vienas varžybų dalyvis neišeis be prizo – tuo pasirūpins varžybų organizatorius ASK "Žaibelis".
 
"Mikro Drag" ir "Slalom" klasių dalyviams lenktynių techniką (elektromobiliukus) vaikams pateiks renginio organizatoriai, o "Mini Drag PRO" klasės dalyviai varžysis su savo atsivežta technika.
 
Būtent vaikams priklauso ateitis. Jei nuo mažumės bendromis pastangomis įdiegsime vaikams saugaus greičio pojūtį, pagarbą visiems eismo dalyviams, keisis ir situacija mūsų keliuose.

Neatidėlioti registracijos į vaikų lenktynes svarbu dar ir todėl, kad dalyvių skaičius visose klasėse ribotas, o pirmenybė dalyvauti lenktynėse bus teikiama anksčiausiai užsiregistravusiems.

Ko reikia norintiems išbandyti jėgas šioje mažųjų greičio fiestoje? Labai nedaug – kuo geriau susipažinti su būsimųjų varžybų taisyklėmis ir registruotis į šias lenktynes. Registracijos formą galima surasti čia.
 
 
 
 
Papildoma renginio informacija:
 
Uz saugia Lietuva skrajute 550
 
 
 
2019_Minidrag_sonas_Upninkai_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 18 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis