ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

Vaikų elektromobilių lenktynių "Palanga 2017" rezultatai

2017 minidrag palanga po
Savaitgalį finišavusias elektromobilių trečiąsias lenktynes „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius – Palanga“ tradiciškai užbaigė vaikai. Šalia jūros tilto, Jūratės ir Kastyčio skvere, specialiai jiems buvo surengtos lenktynės mažaisiais elektromobiliukais. Paskutinis renginio akordas buvo nemažiau azartiškas ir intriguojantis, nei aibę rekordų bei intrigos padovanojusios didžiosios lenktynės.
 
 
Stengdamiesi nuo mažens ugdyti saugaus elgesio keliuose jausmą bei supažindinti vaikus su kelių eismo taisyklių pradmenimis, valstybės įmonės „Automagistralė“, „Klaipėdos regiono keliai“ ir Lietuvos automobilių kelių direkcija kaip partneriai prisidėjo prie šio renginio organizavimo. „Džiugu, kad į organizatorių kvietimą pasivaržyti specialiai jiems įrengtose drag‘o bei slalomo trasose atsiliepė didelis būrys jaunųjų lenktynininkų ne tik iš pačios Palangos ir aplinkinių rajonų, bet ir Vilniaus ir Kauno, Jurbarko ir Tauragės ir net iš Rygos, – sako vienas elektromobilių maratono iniciatorių ir rengėjų, VšĮ „Autoeventus“ direktorius Darius Grinbergas. – O ir atvykusieji bei juos atlydėjusieji tėveliai džiaugėsi ne tik per kraštus trykštančiu atžalų azartu, bet ir į Palangą atėjusia vasara“.

Atkakliausios batalijos, žinoma, užvirė finale, į kurį pateko greičiausieji.

Mikro drag klasės nugalėtoju tapo 5,5 metų klaipėdietis Rapolas Šimkaitis, pranokęs pusmečiu vyresnį vietinį lenktynininką Joną Lukauską ir 4,5 metų vilnietį Dominyką Juozėną. Nugalėtojo prieš antrąjį prizininką įgytas pranašumas – vos 7 šimtosios sekundės dalys.

Tokia pat atkaklia kova pasižymėjo ir slalomo klasės kovos, kuriose santykius aiškinosi kauniečiai su uostamiesčio atstovais. Aukščiausiąjį ir trečiąjį nugalėtojų pakylos laiptelius užėmė laikinosios sostinės atstovai Jokūbas Tamašauskas ir Tauras Brukštus, o dviem frontais rungtyniavęs klaipėdietis R. Šimkaitis šįkart buvo priverstas tenkintis antrąja vieta.

Mini drag PRO klasės dalyvių finale susigrūmė ir kitose įskaitose dominavę D. Juozėnas, kuris čia džiaugėsi pergale ir antras likęs J. Tamašauskas, o trečiąją vietą iškovojo kaunietis Vakaris Efimenka.

„PRO klasėje jau kelis metus lenktyniauja mažieji sportininkai su labai gerai paruošta technika. Konkurencija čia milžiniška. Automobiliukai gali įsibėgėti iki 20 km/val., bet šiose lenktynėse svarbiausia – neviršyti taisyklių ribojamo 12 km/val. greičio. Jokių greičio matavimo prietaisų vaikai neturi. Jiems reikia patiems pajusti kokiu greičiu važiuoja ir suvokti, kad jei viršysi greitį – pralaimėsi“, – sakė vaikų lenktynių pagrindinis teisėjas Edvinas Preckailo.

Jaunųjų lenktynininkų batalijas atidžiai sekė ne tik jų tėveliai bei gausus būrys vasariškais malonumais besidžiaugusių poilsiautojų, bet ir Palangos savivaldybės vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas, UAB „Energijos tiekimas“ generalinis direktorius Vidmantas Salietis, tituluotas dviratininkas Tomas Vaitkus, sklandytojas Algirdas Šimoliūnas ir elektromobilių lenktynių dalyviai.

Skaitykite daugiau >> www.15min.lt

 
Lenktynių nugalėtojai
 
Vieta klasėje Dalyvis Amžius Miestas Komanda  Trasos įveikimo laikas, (RT+ET) s
           
"Mikro Drag" klasė
1 Rapolas Šimkaitis 5,5 Klaipėda   11,90
2 Jonas Lukauskas 6 Palanga   11,97
3 Dominykas Juozėnas 4,5 Vilnius   12,16
           
"Slalom" klasė
1 Jokūbas Tamašauskas Kaunas    10,99
2 Rapolas Šimkaitis 5,5  Klaipėda   11,19
3 Tauras Brukštus Kaunas   11,34
           
"Mini Drag PRO" klasė
 Finalinio važiavimo laikas, ET s
1 Dominykas Juozėnas 4,5 Vilnius Greitis 5,36
2 Jokūbas Tamašauskas 6 Kaunas Gaudyk vėją 6,04
3 Vakaris Efimenko 6 Kaunas WWD Speed club 4,93 (greitis>12km/h)
 
 
 

Visi vaikų lenktynių "Palanga 2017" REZULTATAI - PDF - XLS 

 
 
Renginio akimirkas galite pamatyti Mariaus Bendzelausko nuotraukų galerijoje:

 

 
2019_Minidrag_sonas_Upninkai_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 14 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis