ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

MINI DRAG 2017 - Jonava

miestelis mazas
Lietingą rugsėjo 2-osios rytą į Jonavos centrinį stadioną susirinko nepabūgęs sušlapti ir švęsti dvigubos šventės, vaikų su tėveliais būrys. Iškilmingos ceremonijos metu buvo atidarytas "Vaikų saugaus eismo miestelis" bei vyko tradicinės vaikų lenktynės mini elektromobiliais "MINI DRAG 2017 - Jonava", kurias penktus metus iš eilės Jonavoje organizuoja automobilių sporto klubas "Žaibelis".
 
Organizatoriai džiaugiasi, jog į miestelio atidarymą susirinko ne tik šeimos su vaikais, tačiau ir tie, kas prisidėjo bei padėjo įgyvendinti užmanymus ir stengėsi, kad šis miestelis ir jo atidarymo šventė būtų ne tik svajonė, bet ir realybe. Sveikinimo žodį tarė Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis, miestelio atsiradimu džiaugėsi ir saugaus eismo komisijos pirmininkas Erlandas Andrejevas, dovanas perdavė ir aikštelę apžiūrėjo Eismo saugumas bendruomenėse konkurso koordinatorė Virginija Šetkienė, bei susivienijimas, pernai užėmęs pirmą vietą Lietuvoje, kurį sudaro Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras, Lopšelis darželis Dobilas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija ir Kulvos bendruomenė.
 
Miestelio teritorijoje, 60 pėdų (18,288 metro) ilgio trasoje, ant naujai pakloto asfalto savo meistriškumą pademonstruoti susirinko 52 jaunieji lenktynininkai iš Jonavos, Kauno, Vilniaus, Anykščių, Širvintų ir Ukmergės. Tradiciškai dalyviai varžėsi "Mikro Drag", "Slalomo" ir "Mini Drag Pro" klasėse. Įnirtinga kova vyko visose rungtyse - buvo ir falšstartų, nuverstų kūgelių ir viršytų greičio limitų. Kai kam tai buvo pirmoji pažintis su lenktynėmis ir elektromobiliukais, o "Mini Drag Pro" klasės dalyviai bandė išsiaiškinti kuris šį kartą bus greitesnis, daugelis jų susitinka trasoje jau ne vienerius metus. 
 
Susumavus varžybų rezultatus, prizininkais tapo šie lenktynininkai:
 
"Mikro Drag" klasėje nugalėjo jauniausias 2 metų šių lenktynių dalyvis, Skomantas Brukštus (Kaunas), antras - Domantas Aliošius, trečias - Arijus Biliūnas, abu iš Jonavos.
 
"Slalomo" rungtyje greičiausia buvo jonavietė Saulė Mataitytė, antras - Vakaris Efimenko (Kaunas), trečias - Aidis Purvinis (Jonava).
 
"Mini Drag Pro" klasėje jau ne pirmą kartą nugalėtoju tapo komandos "Gaudyk vėją" narys Jokūbas Tamašauskas (Kaunas), antras - Giedrius Mackevičius iš komandos "G-R" (Anykščiai), trečia vieta atiteko Ugnei Damulytei iš komandos "Nerealieji" (Jonava).
 
Vykdant "Saugaus eismo bendruomenėse 2017" projektą, vaikai kurie atvyko, bet nedalyvavo MINI DRAG varžybose, Jonavos rajono policijos komisariatas su jaunaisiais policijos rėmėjais (vad. Agnė Akunienė) bei visų vaikų draugas Amsius, kvietė į edukacinius užsiėmimus. Na o, iš Kauno atvykęs Baltasis Zebriukas pravedė linksmas pamokėles, kaip saugiai elgtis gatvėse. Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro įkurtoje stovykloje vaikai galėjo nuspalvinti namelius, vyko mašinėlių iš antrinių žaliavų konkursas, tad šeimos smagiai leisdamos laiką prisiminė - saugumas visada svarbiausia!
 
Visų susirinkusių šventėje balsavimo dėka Evita Mikitinaitė 7 m. Panerio pradinės antrokė buvo apdovanota specialiais rėmėjų prizais už išradingumą, kuriant mašiną iš antrinių žaliavų. Mergaitė visiems susirinkusiems papasakojo, kad jai padėjo senelis ir krikšto tėtis.
 
Renginio nuotaiką puikai atspindi akimirkos, Ramūno Minkaus užfiksuotose nuotraukose, o Miestelio vaizdas puikiai matomas iš viršaus Roberto Bardausko dėka.
 

 

 

 

 
2019_Minidrag_sonas_Upninkai_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 5 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis