ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

"Upninkai 2018" UAB "Rizgonys" taurei laimėti

upninkai 2018
 Rugsėjo 29 d. vyko tradicinės Upninkų miestelio šventės „Mykolinės“ renginiai. Jau antrus metus iš eilės automobilių sporto klubas „Žaibelis“ ir UAB „Rizgonys“ mažiesiems miestelio vaikams surengė lenktynes elektromobiliukais “Mini Drag 2018 Upninkai“ UAB „Rizgonys“ taurei laimėti.
 
Į varžybas susirinko vaikai iš Upininkų, Jurkonių, Jonavos ir Kauno. Buvo varžomasi trijose rungtyse. Mikro drag įskaitoje iš 14 dalyvių geriausiai pasirodė 4 metų Vytis Ūselis iš Jonavos, antras- 4 metų Dominykas Novikovas iš Jonavos, trečias- Skomantas Brukštus 3,5 metų iš Kauno. Slalome iš 22 dalyvių geriausiai pasirodė 10 metų kaunietis Kajus Efimenko , antras 7 metų Vakaris Valančius( Upninkai), trečia 7 metų Karina Žabaitė (Upninkai). Mini Drag Pro klasėse, kurioje varžomasi su nuosava technika, vyko atkakli kova tarp kauniečių, šios rungties senbuvių. Po finalinių važiavimų paaiškėjo nugalėtojai- 1 vieta-Tauras Brukštus, 2 vieta-Povilas Nickus, 3- vieta- Skomantas Brukštus, 4 vieta-Kajus Efimenko.
Renginio metų vyko ir viktorina saugaus eismo tema, vaikai ir tėveliai atsakinėjo į klausimus, o už teisingą atsakymą gavo atšvaitus dovanų. Visi lenktynių dalyviai gavo atminimo medalius, o prizininkai- taures ir specialias dovanas, kurias įsteigė ir įteikė UAB „Rizgonys“ direktorius Vytautas Maslauskas.

 

 

 

 
2019_Minidrag_sonas_Upninkai_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 17 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis