ŽAIBELIS - Jonavos automobilių sporto klubas

  • Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą
Reklaminis skydelis

Rudeninis lietus nesutrukdė sužinoti, kas yra greičiausi ir aistringiausi mažieji lenktynininkai

2019 minidrag upninkai po
Jau trečius metus iš eilės tapo tradicija, kad paskutinį rugsėjo šeštadienį, Upninkų miestelio šventės "Mykolinės" metu automobilių sporto klubas "Žaibelis" su partneriais rengia išskirtines vaikų lenktynes elektromobiliais UAB "Rizgonys" taurei laimėti.
Nors orų prognozes nežadėjo nieko gero, bet 40 vaikų nuo 3 iki 10 metų amžiaus iš Jonavos, Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Upninkų, Bartonių, Kulvos, nepabūgę lietingo oro, susirinko išsiaiškinti, kuris bus greičiausias 2019 metais Upninkų lenktynių trąsoje.

 
Labai artima kova vyko "Mikro Drag" rungtyje, kur lenktyniauja vaikai iki šešių metų amžiaus, tik keturios šimtosios sekundės dalys finiše skyrė pirmos vietos laimėtoją Austėją Stonkutę iš Šiaulių ir antros vietos laimėtoją Simoną Laucevičių iš Vilniaus, o trečios vietos taurę į Jonavą išsivežė Dovydas Vaznys.

"Slalom" rungtyje greičiausia buvo aštuonerių Lėja Palaimaitė iš Upninkų, antras Nojus Dailidavičius, trečias Dovydas Vaznys - pastarieji abu keturmečiai lenktynininkai iš Jonavos.

"Mini Drag Pro" klasėje, kur vaikai varžosi su savo atsivežtais elektromobiliais, jau ne pirmą kartą išsiaiškinti kuris greitesnis, susitiko broliai Tauras ir Skomantas Brukštai iš Kauno, atstovaujantys komandą TSB ir šiaulietė Austėja Stonkutė - komanda NuomaAuto.lt. Pusfinalio važiavimo metu Austėja padarė falšstartą ir turėjo tenkintis trečiają vieta. Po finalinės brolių dvikovos pagrindinė pirmos vietos taurė atiteko vyresniajam Taurui.

Visi lenktynių dalyviai tradiciškai gavo atminimo medalius ir dovanėles, pasitikrino saugaus eismo kelyje klausimus, dalyvaudami specialioje viktorinoje. Prizininkai džiaugėsi specialiais UAB "Rizgonys" ir kepyklėlės „Ką manė kamanė“ prizais.

 

Akimirkos iš renginio - R. Minkaus foto 

 

 

 
2019_Minidrag_sonas_Upninkai_174.png

Dabar prisijungę

Mes turime 8 svečius online


Pagrindinis remėjas

Reklaminis skydelis

Remėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Organizatoriai

Reklaminis skydelis