• Padidinti šriftą
  • Šrifto dydis p/nutylėjimą
  • Sumažinti šriftą

ElektroBig slalomo II etapas

bagis_elektrobigBirželio 19 d. vyko antrasis ElektroBig grupės slalomo varžybų etapas. Visi dalyviai, vairuodami pramoginį bagį, varžėsi tokios pačios konfigūracijos (kaip ir pirmame etape) slalomo trasoje. Šį kartą varžybos vyko ant šlapios kelio dangos. Tradiciškai slalomo trasoje dalyviai turėjo keturis bandymus geriausiam dviejų ratų laikui pasiekti.

Vis prapliumpantis lietus ir visur telkšančios balos neišgąsdino dešimties į startą stojusių dalyvių. Visi įveikė trasą po keturis kartus. Pasibaigus įskaitiniams važiavimams ir suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad greičiausiai trasą įveikė ir pirmąją vietą užėmė Audrius (01:06,70), antroji vieta atiteko Mantui (01:07,88), trečioji - Kęstučiui (01:09,92).

Vieta Dalyvio vardas 1 bandymas 2 bandymas 3 bandymas 4 bandymas
1 Audrius 1:06,70 1:13,01 (5) nebaigė 1:07,26
2 Mantas 1:32,89 (5) 1:07,88 1:13,49 (5) 1:17,03
3 Kęstutis 1:29,90 (10) 1:11,85 1:09,92 1:13,96
4 Sergejus 1:11,07 1:16,72 (5) 1:11,57 1:10,46
5 Nerijus 1:24,88 (10) 1:11,47 1:16,31 (5) 1:12,73
6 Egidijus 1:17,14 1:12,52 1:37,35 1:28,60 (5)
7 Saulius 1:13,41 1:22,81 1:19,75 1:20,67
8 Vygantas 1:18,54 1:39,77 (20) 1:17,57 1:23,75 (5)
9 Dovydas 1:23,09 1:26,25 (5) 1:18,34 1:23,68
10 Daiva 1:57,10 1:25,45 1:38,52 (20) 1:24,16 (10)

Skliausteliuose šalia važiavimų laikų yra įrašytos pridėtos baudos sekundės (+5 sekundės už nuverstą kuoliuką).